Веселі канікули зі Словом Божим провели діти у Чемеринцях і Плинникові на Перемишлянщині

З 9 до 14 липня 2018 року для дітей парафій сіл Чемеринці та Плинників Перемишлянського району, відбувся парафіяльний табір «Веселі Канікули з Богом». На запрошення о. Богдана Тимчишина, адміністратора даної парафії, «Веселі Канікули з Богом» допомогли організувати та провести  Сестри Згромадження Пресвятої Родини с. Миколая Сусол, с. Анна Білянська. Тема табору – Роль Божого Слова в Україні.

Біблія є Словом самого Бога, особливим Його дарунком для людини, який допомагає вибратися з безодні гріха, темряви. Ця надзвичайна Книга надихає кожного, хто тільки живе Нею. Святе Письмо написали люди, натхнені і проваджені Святим Духом. Вони передавали істину в незмінному вигляді так, як це було вгодне Богові. Всі слова в Святому Письмі є правдиві і наповнені силою. Ми повинні читати Святе Письмо бо через цю книгу сам Господь Бог промовляє до кожного з нас особисто. Маємо жити Словом Божим. Так само, як наше тіло потребує їжі, так само наша душа потребує Слова Божого – духовної поживи.

Щоденно діти мали можливість брати участь у Святій Літургії у місцевому храмі, приступати до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії, читати і розважати над Святим Письмом. Окрім цього, організатори табору проводили для дітей повчальні катехизації, розважальні ігри, залучали підлітків до різного роду творчих завдань. Також діти дивилися фільми на релігійну тематику. На завершення учасники табору підготували цікавий концерт.

Отець Богдан Тимчишин та вірні парафії с. Чемеринці та с. Плинників висловлюють щиру подяку сестрам Згромадження Пресвятої Родини с. Миколаї та с. Анні, а також Оресту та Христині Гнатяк за допомогу у проведенні табору.

Повідомив о. Богдан Тимчишин

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.