Відбулась науково-практична конференція «Від душевного зцілення до духовного відродження»

конференція_26-7 листопада в м. Стрию Координаційна рада УГКЦ з питань душпастирства у кризових ситуаціях провела науково-практичну конференцію «Від душевного зцілення до духовного відродження». Учасниками конференції були провідні фахівці у галузі психотерапії, військові капелани та державні службовці різних рівнів. Метою цього заходу було напрацювати концепцію праці для майбутнього Стрийського крайового реабілітаційного центру на базі місцевої залізничної лікарні.

Преосвященний владика Богдан Манишин, який очолює Координаційну радe УГКЦ з питань душпастирства у кризових ситуаціях, розпочинаючи конференцію, наголосив на важливості даної зустрічі, окреслюючи стан подій, які переживає суспільство, а також представив перспективу праці в даному напрямку: «Центром нашого служіння є солдат і його родина», – сказав єпископ і наголосив, що в цій праці з постраждалими в АТО, важливим є момент відродження суспільства, коли жертва солдата не є даремною і спонукає кожного особисто стати новою людиною та усвідомити відповідальність власних вчинків і праці за життя цілого народу.

В часі проведення цієї науково-практичної конференції було розпрацьовано методологію допомоги в умовах ведення гібридної війни, яку буде подано на затвердження до Міністерства соціальної політики, а також окремим напрацюванням стали рішення щодо участі та ролі капеланів у праці в Стрийському крайовому реабілітаційному центрі.

 

Прес-служба Стрийської єпархії