Відбулася проща фонду громад «Рідня» до Унева

DSC0891914 червня 2015 року, з благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, Фонд громад «РІДНЯ» здійснив ІІІ Прощу Милосердя до Унівської Святоуспенської Лаври під гаслом – «Велика сила малої пожертви». Це вже третя Проща Милосердя, дві з яких було проведено в Уневі.

У прощі взяли участь 207 учасників зі Стрия, Моршина, Жидачева, Ходорова, Журавна, Жовкви, Самбора, Старого Самбора і Пустомит, які мали змогу разом помолитися, приступити до Святих Таїнств Сповіді і Євхаристії, а також набратися сил у цьому надзвичайному духовному місці.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Владика Теодор (Мартинюк), єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський. До прочан під час Богослужіння долучилася група паломників із Міжнародного велопробігу “Церковні Святині – Богу та Світу” на чолі із Богданом Сидораком, які поверталися із Польщі.

Згодом частина прочан відвідала храм XV ст. у с. Глиняни, де мали можливість торкнутися чудотворної ікони Христа розп’ятого та помилуватися безцінним шедевром дерев’яного зодчества наших предків. Всі щасливо повернулися додому, щоб ще довший час тримати цю теплу зустріч у своєму серці та зігрівати любов’ю інших.

Щиро дякуємо директору фонду п. Оксані Шмілик за велику організаційну працю, а також представникам фонду “РІДНЯ” на відповідних територіях і о. Олегу Овсянику, який виконав на високому рівні свій обов’язок духовного провідника.

Повідомив Петро Маковський