Відбулося 16-те молодіжне молитовне сходження на г. Говерла – «Український Тавор»

25-26 серпня 2017 року, відбулося 16-те молодіжне молитовне сходження на г. Говерла – «Український Тавор» з нагоди Дня Незалежності України. В духовній подорожі, організатором і духівником якої є о. Ігор Гілецький, взяли участь молодь і дорослі з сіл Станкова, Фалиша, Довгого, Долішнього, Горішнього, Грабівців, Стрия, «Лицарі Колумба» зі Львова, і Києва. Розпочалась паломницька дорога з с. Станків першою стацією Хресної Дороги біля каплички святого апослола Юди Тадея. Кожна наступна стація читалась у містах Моршин, Болехів, Долина, Калуш, Івано- Франківськ, Богородчани, Надвірна, Яремче, Ворохта, «Заросляк», мала і велика Говерла – біля святих місць.

Учасники подорожі також зупинялися у м. Долина, де о. Вітольд Левицький і о. Василь Бурій спільно з о. І. Гілецьким, сповідали і благословили мощами святих в храмі Серця Ісуса і Серця Марії. При від’їзді о. Вітольд виконав духовну пісню. Ввечері група прибула до м. Ворохта, де організували спільну вечерю та знайомства всіх при запаленій свічці передаючи світло з рук до рук.

Наступного дня, прокинувшись вдосвіта, усі виїхали на турбазу «Заросляк» звідки розпочали своє сходження на гору Говерлу. Завдяки щирій молитві, була гарна погода і учасники сходження без великих труднощів вдало вийшли на гору Мала Говерла, де молилися панахиду, а на г. Говерла – Божественну Літургію, яку очолив о. Ігор Гілецький, про Поміч Святого Духа для України та за наших воїнів. Всі учасники, мали можливість вийти на вершину і поєднатися з Ісусом у Пресвятій Євхаристії.

Отож, гора Говерла – «Український Тавор» стала для всіх місцем духовного Преображення, а спільна молитва – джерелом миру і злагоди у нашій державі.

Зоряна Криковлюк, Марічка і Марта Гілецькі

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.