Відбулися реколекції для дружин священиків Стрийської єпархії

SONY DSC

7-9 червня 2015 року, в реколекційному домі сестер Пресвятої Родини в Гошеві, на Івано-Франківщині, відбулися реколекції для дружин священиків Стрийської єпархії, які проводив о. Василь Оприско, ЧНІ. Участь у днях духовної віднови взяли 22 учасниці з Моршинського, Жидачівського, Комарнівського, Городоцького деканатів та з м. Стрия.

Тема реколекцій: «Євангеліє від Марка – дорога учня».

Впродовж двох днів, учасниці крок за кроком йшли дорогою учня, щоб повірити Ісусові, стати на його стороні, навчитися слухати Його, не боятися втрачати  чогось для Ісуса і щоб переживши його розп’яття, зустрітися з Ним Воскреслим.

Під час реколекцій, дружини священиків мали можливість приглянутися до свого життя, задуматися над тим, чи дійсно живемо згідно свого покликання – бути християнами і невтомно нести у світ світло Божої віри, надії і любові.

У дуже простий та доступний спосіб о. Василь пояснив як молитися Словом Божим і заохотив усіх до щоденної молитви зі Святим Письмом. Крім цього, учасниці реколекцій разом зі спільнотою сестер, щодня брали участь у Божественній Літургії, молилися утреню, часи, вечірню. Незабутні враження залишилися після походу на Ясну Гору, де у стіп Гошівської ікони Богородиці усі спільно молилися за нашу державу і народ.

Висловлюємо щирі слова вдячності о. Василю за чудові реколекції. Дякуємо усім, хто відгукнувся на запрошення і незважаючи на перешкоди, приїхав, щоб поглибити своє духовне життя і зачерпнути живої води з цілющого джерела Божого Слова.

 

с. Людмила Панасюк, СНДМ,
Голова комісії освіти і виховання Стрийської єпархії