Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

У п’ятницю 16 лютого, в приміщенні єпархіального управління відбулися перші у 2018 році збори протопресвітерів Стрийської єпархії, які очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський. Засідання розпочалось спільною молитвою. Поряд з іншими важливими питаннями, під час зустрічі було представлено план перебігу канонічних візитацій на парафіях Стрийської єпархії в 2018 році. Після цього перед присутніми виступила п. Лідія Лушпак – головний бухгалтер єпархіального управління, яка ознайомила отців протопресвітерів з вимогами державного законодавства України щодо діяльності релігійних організацій.

Також владика Тарас закликав присутніх приділяти належну увагу катехизації на парафіях, плекати і розвивати серед молоді покликання до священства і богопосвяченого життя.  Також, отцям протопресвітерам було повідомлено дату Всеукраїнської прощі духовенства до Перемишлян, яка відбудеться 9 травня 2018 року та представлено порядок наступних зустрічей в рамках Інституту постійної формації на тему: “Душпастирство родин і протизаплідні засоби”. Відтак, перед учасниками зборів виступив голова кредитної спілки “Вигода” п. Петро Маковський та відбулося обговорення щодо перспективи створення у Стрийській єпархії недержавного пенсійного фонду за підтримки КС “Вигода”.

Обговорювалися й інші актуальні питання, які стосуються життя єпархії. Наступні збори протопресвітерів відбудуться 19 квітня 2018 року.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.