Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

У вівторок 5 червня 2018 року, в приміщенні єпархіального управління відбулися чергові збори протопресвітерів Стрийської єпархії, які очолив єпарх Стрийський – Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Засідання розпочалось спільною молитвою. Поряд з іншими важливими питаннями, під час зустрічі були розглянуті питання стосовно ходу канонічних візитацій Єпархіальним Єпископом парафій Стрийської єпархії у першому півріччі 2018 року. Архиєрей закликав дбати про належний рівень душпастирства, відповідально ставитись до ведення парафіяльної документації, дбати про порядок у храмі та літургійний порядок. Особливу увагу єпископ звернув на катехизацію та важливість присутності священика у школі.

Також, владика Тарас закликав отців-протопресвітерів заохочувати священиків до живого спілкування з парафіянами, наголосивши на тому, що священнослужитель має бути ініціативним і творчим.

На зборах було повідомлено про дату відпусту до Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (яка знаходиться у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрию), який відбудеться 22 липня. Владика Богдан (Манишин), розповів про реабілітацію для бійців АТО та їхніх родин, яка відбувається у Гошеві.

Обговорювалися й інші актуальні питання, які стосуються життя єпархії. Наступні збори протопресвітерів відбудуться 18 вересня 2018 року.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.