Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

У вівторок 18 вересня 2018 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський. Засідання розпочалось спільною молитвою, після якої перед присутніми виступили представники Благодійного Фонду громад “Рідня”, які подали звітність і запропонували подальшу співпрацю і можливість участі парафій у соціальних проектах.

Пан Юрій Тарнавський, адміністратор реабілітаційного центру “Преображення” (Львів-Рудно) представив присутнім програму лікування і реабілітації священиків залежних від алкоголю. Голова катехитичної комісії о. Андрій Бінас повідомив про святкування Дня катехита та З’їзд вівтарних дружин, які відбудуться 22 вересня у Стрию і 6 жовтня у Кохавині відповідно.

Також на збори завітали командир добровольчого батальйону “Аррата” п. Андрій Гергерт і українська співачка, волонтер та активний громадський діяч п. Анастасія Приходько, які звернулися з пропозицією співпраці зі Стрийською єпархією в напрямку допомоги військовим та дітям воїнів АТО, особливо дітям загиблих бійців.

Далі до присутніх звернувся Преосвященний владика Тарас, який розповів протопресвітерам про перебіг цьогорічного Синоду єпископів УГКЦ, головною темою якого була катехизація. Відповідно до постанов Синоду, Архиєрей закликав присутніх дбати про розвиток катехизації у парафіях, запровадити систематичну катехизацію дітей, молоді та дорослих на основі Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха». Особливу увагу єпископ звернув на важливість присутності священика у школі.

На зборах обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя єпархії.

Прес-служба Стрийської єпархії

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.