Відбувся табір “Свіча-спорт: НТ”

З 24 липня 2018 року в смт Журавно розпочався табір “Свіча-спорт НТ”, спрямований на заняття настільним тенісом. Такий табір відбувається вдруге. Команда аніматорів на чолі з о. Олегом Кобелем, керівником Відділу душпастирства спорту УГКЦ, за сприяння БФ “Jinger”  зуміла залучити до табору дітей віком 9-12 років з кількох парафій Стрийської і Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а також більше десяти дітей Журавнівського сиротинця.

Окрім занять настільним тенісом, діти вправлялися в таких видах спорту, як бокс, стрільба, футбол, легка атлетика.  Традиційно на такому таборі третій день був екологічним. Божественна Літургія служилася на лоні природи, а о. Олег Кобель в проповіді вказав на велику подібність між створеним світом і Божим храмом: “Храм будується для прослави Творця і світ також прославляє Його, як до храму ми маємо особливу пошану, так маємо ставитися і до природи”. Особливу увагу проповідник звернув на збереження Божих дарів, зокрема води.

Ще однією цікавинкою еко-дня, став флешмоб в центрі селища. Діти малювали крейдою малюнки та екологічні заклики, танцювали банси та роздавали власноруч вирізаних тварин з журналу “Фортунчик” перехожим з побажаннями. Того ж дня було проведено змагання зі збирання сміття. Учасники табору за короткий час прибрали всю прилеглу територію, зібравши кілька мішків сміття.

Окрім тренувань таборовики працювали в командах, бавилися теренові ігри, також придумували різноманітні сценки на спортивну тематику. Є великі сподівання на те що після табору діти прийдуть до спортивних секцій у своїх селах та містах і на постійній основі займатимуться таким чудовим видом спорту, як настільний теніс. Тиждень табору пройшов дуже швидко і непомітно. Наступний заїзд табору “Свіча-спорт: настільний теніс” відбудеться відразу після першого заїзду і до нього долучаться діти з інших парафій Стрийської єпархії. Ще два заїзди таборів будуть присвячені футбольній тематиці.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.