Відбувся VIII З’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії

7 жовтня 2017 року, в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, відбувся VIII З’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії. Учасниками заходу, організованого Катехитичною комісією Стрийської єпархії, стали 250 хлопців шкільного віку, які прислуговують у храмах єпархії.

З’їзд розпочався Божественною Літургією, яку очолив військовий капелан о. Андрій Хомишин у співслужінні з о. Андрієм Бінасом, головою Катехитичної комісії та священиками, відповідальними за катехизацію в деканатах єпархії. У своєму вступному слові о. Андрій Хомишин ознайомив присутніх із історією та важливістю цього навчального закладу для Збройних Сил Української Держави. Випускники академії становлять професійну військову еліту. За проявлені під час війни мужність і героїзм багато із них удостоєні звання Героя України. Відтак, після Літургії, для вівтарників була організована цікава екскурсія територією Академії. Під час екскурсії вівтарники ознайомились з історією та зразками військової техніки, які є на оснащенні Збройних Сил України. Також хлопці мали нагоду побувати в музеї Героїв АТО та випробувати свої сили на навчально – тренувальному спортивному майданчику. Деякі вівтарники зустрілись із своїми старшими братами, які в даний час навчаються у Академії сухопутних військ України.

Після смачного обіду в курсантській їдальні, для вівтарників був організований турнір з футболу. Переможцями футбольного турніру в молодшій віковій категорії стала команда з парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Антонівка Журавнівського деканату, а у старшій віковій категорії – команда вівтарників із парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Заріччя Жидачівського деканату. Завершився з`їзд врученням грамот та кубків переможцям футбольного турніру та щасливим поверненням його учасників додому.

Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ висловлює щиру подяку керівництву Національної Академії сухопутних військ в особі генерал-лейтенанта Павла Ткачука, начальника Академії за дозвіл та сприяння у проведенні заходу та сподівається на подальшу співпрацю.

повідомив Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.