Відкрито навчальну програму для учнівської молоді “Школа християнського лідера”

24 лютого 2018 року відбулося відкриття Школи християнського лідера для дітей віком від 13 до 17 років. У навчанні взяли участь 22 учнів з парафій Бібрського та Ходорівського деканату, а саме: м. Бібрки, с. Лани, с. Волощина, с. Любешка, с. Підмонастир та с. Вибранівка. Ініціатором та засновником є о. Анатолій Камад. Метою школи є християнське виховання та духовний розвиток підлітків, вивчення та дослідження власного «Я», а також підготовка до організації та проведення літніх християнських таборів.

Роботу школи розпочали зі Святої Літургії у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Опісля о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії, розповів учням про храм, чудотворну ікону Ліської Богородиці, а також про спільноти, які діють при даній парафії.

Розпочалося навчання зі знайомства учасників, а також із навчальною програмою школи.

«Бо де двоє чи троє в ім’я Моє зібрані, там я серед них»  ( Мт. 18.20), – ця цитата зі Святого Письма не випадково була вибрана як девіз школи, адже ці слова передають її сутність. Учні школи мають навчитися стати однією спільнотою і працювати на славу Божу та на досягнення спільної мети.

о. Анатолій Камад підготував вступну лекцію про особливу місію і роль християнського лідера. Господь має план стосовно кожного з нас, він бажає, що усі ми були  лідерами та прагнули бути кращими. Особливими рисами такого лідера є плекання християнських чеснот, жертовність та готовність служити іншим, твердість у моральних переконаннях та цінностях, а також досягнення поставлених цілей. Священик також наголосив на тому, що в процесі навчання важливим буде навчитися працювати в команді, розкрити свій потенціал, проявити таланти, навчитися організаторським навикам та майстерності планування, але найголовніше  – це зрости духовно. Важливим моментом було наголошення на безкорисливості служіння християнського лідера, не чекаючи похвали чи винагороди, адже так робив Христос – наш приклад для наслідування.

Після обіду зустріч для молоді провів диякон Остап Микитчин,  голова  Комісії освіти та виховання. Лектор дуже влучно наголосив на важливих моментах, які стосуються правдивого лідерства, навів багато цікавих та повчальних прикладів. Зокрема диякон зупинився на трьох пунктах, які допомогли учасникам краще зрозуміти роль і відповідальну місію християнського лідера. Найперше – це власний приклад і праведний спосіб життя, наступне  – це служіння потребуючим і звичайно – особа Христа, який є найкращим зразком лідерства.

На закінчення діти зіграли у цікаву та захоплюючу гру «Біблійні ігри», де вони мали можливість «освіжити знання із Біблії», а також навчитися формувати навички роботи у команді.

Дякуємо Бібрському декану о. Миколі Ковалю за організаційну допомогу та пастирську підтримку, а також усім тим, хто спричинився до роботи школи,  дякуємо о. Мирону Гринишину та о. Андрію Бінасу за теплий прийом у парафіяльному домі, особливу подяку складаємо диякону Остапу Микитчину за дуже мотиваційну та натхненну зустріч. Дякуємо також нашій молоді, яка прийняла цей виклик і готова йти вперед до нових вершин. Дякуємо Господу за чудово проведений день та просимо сил і наснаги на подальшу працю.

 

Повідомила Соломія Камад

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.