Відпочинок з Богом на березі моря

Цілюще морське повітря та вода гарно оздоровлюють – загальновідомий факт, а відпочинок на морі завжди сповнений незабутніми враженнями. Саме тому, цього року, для дітей проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей», що діє при БФ «Карітас» Стрийської єпархії УГКЦ було організовано духовно-відпочинковий табір на узбережжі Чорного моря. Численна група відпочиваючих розмістилася в смт Затока на базі «Автомобіліст». Кожен день табору розпочинався молитвою, а закінчувався –  в колі зі свічками, спільною вервицею. Щоранку, під керівництвом наставників табору остаточно прокинутись допомагала ранкова руханка під музичний супровід та банси.

Серед великої кількості туристів наш колектив виділявся своєю патріотичною спрямованістю, згуртованістю та активністю. Група постійно привертала увагу відпочиваючих спільними діяльностями, соціальні педагоги та аніматори чули схвальні відгуки про своїх вихованців. Було приємно розповідати про діяльність Центру місцевим туристам. Діти активно розважались у воді, гойдаючись на хвилях Чорного моря, грались у різноманітні ігри, будували піщані замки, покращували плавецькі уміння і, звичайно ж, засмагали. Краєвиди морського пейзажу зачаровували їхню увагу своєю неповторністю. Дуже сподобалися дітям вечірні прогулянки по морському пляжі. Особливо вразив їх яскраво-червоний захід сонця.
Впродовж заїзду, учасники табору відвідали Аккерманську фортецю в Білгород-Дністровську – історико-архітектурну пам`ятку XIII-XV ст., яка є однією з найбільших середньовічних фортець України. Також вихованці Центру відвідали визначні місця Одеси, дізнались багато цікавого з розповідей екскурсовода про головних діячів міста та його історичне минуле.
По дорозі додому, відвідали Національний дендрологічний парк України «Софіївка» в м. Умань. Місцеві кажуть, що за один день оглянути все нереально. Але навіть за день можна доверху переповнитися враженнями і вдосталь надихатись повітрям Софіївки. На чималій площі парку крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою. Діти весело гуляли стежками парку, дивуючись його красою. А ввечері ми отримали неймовірні враження від фонтану «Перлина кохання» в центрі міста зі світломузичним водним та лазерним шоу. Мандрівка завершилась, але спогади, ще довго не дадуть забути про неї.
Повідомив: Кільган Андрій
соціальний педагог проекту
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.