VІI фестиваль церковних хорів Стрийської єпархії відбувся у Перемишлянах

У нелілю 22 жовтня 2017 року, з благословення Преосвященного владики Тараса (Сеньківа), єпарха Стрийського, в храмі святого Володимира і блаженного священномученика Омеляна Ковча відбувся VІI фестиваль церковних хорів Стрийської єпархії, присвячений 125-й річниці від Дня Народження Патріарха Йосифа Сліпого. У фестивалі взяли участь 15 хорових колективів нашої єпархії, та хорові колективи і ансамблі з-поза її меж. На початку присутні священики та миряни молилися Молебень до блаженного Омеляна Ковча біля пам’ятника в його честь. Відтак, всі перейшли до храму св. Володимира та блаж. свщмч. О. Ковча, де був відслужений Молебень до Богородиці перед іконою Борусівської Божої Матері, яка є покровителькою всіх хорів Стрийської єпархії.

Програма фестивалю була традиційною – кожний хор виконував довільну програму з двох-трьох творів. Особливим гостем була відома хорова капела “Дударик” зі Львова, яка своїми творами просто захопила публіку. Учасниками цьогорічного фестивалю стали колективи храмів Ходорова, Жидачева, Великого Любіня, с. Стрілки, смт. Розділ, м. Перемишляни, м. Комарно, с. Устя, с. Гірне, м. Стрий, м. Бібрка, с. Лагодів та з м. Моршин.

Наступний фестиваль відбудеться осінню 2018 року в м. Моршин, куди й була урочисто передана ікона фестивалю. Щиро дякуємо всім хто спричинився до організації і проведенню цього святкового дійства.

 Джерело: http://ugccsm.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.