Військовий капелан представив школярам вчення Церкви про війну і мир

12244306_1524816954497702_4326875058818354279_o2 грудня 2015 року, в НВК «Берегиня» с. Заверещиця Городоцького району, учні та педколектив, з ініціативи місцевих священиків, мали нагоду переглянути презентацію Голови комісії Стрийської єпархії з душпастирства силових структур, військового капелана о. Ростислава Височана на тему «Вчення Церкви про війну і мир» та послухати його бачення проблеми сьогодні.

Проблема військового конфлікту неабияк актуальна в нинішньому часі, а особливо – питання «справедливої війни», тому учні з великою цікавістю слухали доповідь священика, а також мали можливість поставити йому запитання.

Одне з них: «Чим сьогодні школярі можуть допомагати військовим?», на що отець без роздумів відповів: «Ми веземо у зону АТО одяг, продукти, ліки і багато іншого, але листи дітей і думки про те, що діти моляться за них і за мир в Україні викликають сльози на очах наших захисників».

Від імені парафії Верховних апостолів Петра і Павла с. Заверещиця висловлюємо щиру подяку о. Ростиславу за його важку капеланську працю і за його візит, а також директору НВК п. Марії Рибак за сприяння в організації та проведенні зустрічі.

 

 

Джерело: Парафія Заверещиця