Священик Стрийської єпархії о. Ростислав Височан – лауреат премії Кабінету Міністрів

Цього року одну з премій Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджено священикові Стрийської єпархії, Голові комісії душпастирства силових структур отцю Ростилаву Височану – військовому капелану, волонтеру АТО та активісту національно-патріотичного виховання. У 2016 році він координував проведення таборування для дітей військовослужбовців АТО у с. Дубина Сколівського району на базі заповідника “Сколівські Бескиди”, де оздоровилося і відпочило 95 дітей з 12 областей України.

Отець Ростислав очолює військово-патріотичний гурток “Джура” при навчально-виховному комплексі ім. В. Труша. Організував і проводив І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура) та ІІ етап (обласний) у м. Новий Розділ Львівської області, а також краєзнавчо-туристичні змагання “Повстанська ватра-2016″.
«Наша мета показати молоді християнський образ воїна, який найперше прагне миру, захищає мир, як той, хто не зловживає військовою силою, допомагає пораненим на полі бою, захищає слабших і бореться зі злом. Так, само як люди вийшли на Майдан і зробили Революцію Гідності, так само церква, а це ті самі люди, була разом з нашими воїнами під час перших бойових дій, які почалися на Сході», – розповідає отець Ростилав.
У 2014-2016 р. отець Ростислав Височан мав 5 ротацій в зону АТО. Кожна поїздка також включала в себе місію волонтерської допомоги українським воїнам (продукти, одяг, бронежилети, каски, буржуйки, тепловізори). Особисто ним було закуплено 35 бронежилетів. У жовтні 2016 року здійснював капеланське служіння у секторі “М” поблизу м. Маріуполь.
Джерело: kyrios.org.ua
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.