Вітаємо владику Тараса з 10-літтям архиєрейської хіротонії!

20 липня 2018 року, ювілей 10-ліття єпископської хіротонії святкує Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський. З цієї нагоди, владика Богдан (Манишин) – єпископ-помічник, працівники єпархіального управління, духовенство та миряни Стрийської єпархії вітають свого Архиєрея.

Преосвященний Владико, дякуємо Господу Богу за дар Вашого життя та служіння у Стрийській єпархії, за батьківську опіку, пастирське слово та любов, якою Ви огортаєте кожного з нас!

Бажаємо, щоб Ваше життя стало великим даром для всієї Церкви! Нехай Всемилостивий Господь щедро винагородить Вас потрібними ласками, дарує Вам міцне здоров’я, благословляє на мужнє, чисте і багатолітнє служіння, скріпляє і провадить Вас, щоб у вірі, надії та любові Ви здійснювати Його волю у Вашому житті. На многії літа, владико!

Архиєрейська хіротонія Владики Тараса відбулася 20 липня 2008 року в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию. Головним святителем був Блаженніший Любомир Гузар, а співсвятителями – Владика Юліян Гбур, Владика Володимир Війтишин та Владика Микола Сімкайло.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.