Владика Богдан Манишин молився у Гошеві

гошів21 вересня 2015 року Преосвященний владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії, очолив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди храмового празника Різдва Пресвятої Богородиці у монастирі Згромадження сестер Пресвятої Родини с. Гошів. У своїй проповіді Архиєрей порушив проблему кризи батьківства у сім’ї та, порівнюючи життя праведних Йоакима і Анни, висвітлив основну ознаку батьківства – не відступати від Бога, не зважаючи на будь-які терпіння та сумніви, бо таким чином також творимо нову спільноту.

Відзначаючи набожність нашого народу до Пресвятої Богородиці та вказуючи на велику кількість чудотворних ікон Небесної Заступниці, єпископ сказав, що в такий спосіб, через чудотворні ікони Богородиці, Господь промовляє до людини.

Також, ставлячи за приклад життя старозавітніх праведників і пророків, а головно їхні терпіння, в яких вони залишились вірними Богові, владика Богдан запевнив присутніх у храмі в тому, що «Бог готує для нас великі речі, і коли Він обіцяє то дотримується свого слова».

Прес-служба Стрийської єпархії