Владика Богдан на молитві з курсантами

1120 листопада 2016 року, напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил, у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ. У святковій молитві взяли участь курсанти та офіцери на чолі із начальником Академії генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. У Архиєреській Літургії співлужив о. Андрій Хомишин, настоятель храму архистратига Михаїла та капелан військового закладу. Спів на молитві провадив квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Після молитви о. Андрій подякував Преосвященному владиці за спільну Літургію, а від імені керівництва та курсантів Академії слова вдячності висловив генерал-лейтенант Павло Ткачук. Зокрема, генерал вручив владиці Богдану орден за заслуги перед академією. З нагоди храмового празника капелани пригостили курсантів та офіцерів солодощами.

До слова, владика Богдан свого часу провадив капеланське служіння у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Ще будучи священиком він розпочав відновлення храму архистратига Михаїла у військовому закладі, де тепер щодня служиться Свята Літургія, а курсанти мають змогу помолитися у святині.

За матеріалами Капеланство.info

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.