Владика Богдан очолив святкові богослужіння з нагоди свята Різдва Христового

IMG_0063Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа є одним з найважливіших християнських празників, тому Церква святкує його з особливо вираженою величністю та торжеством.

У Різдвяну ніч, 7 січня 2016 року, Преосвященний владика Богдан Манишин єпископ-помічник Стрийської єпархії, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию очолив святкові богослужіння з нагоди свята Різдва Христового

Урочисті богослужіння розпочалися Великим Повечір’ям з Литією, після якого Архиєрей відслужив святкову Божественну Літургію та привітав вірних зі святом Христового Різдва. Владиці співслужили о. Мирон Гринишин, адміністратор Катедрального храму, о. Степан Кузишин, судовий вікарій Стрийської єпархії, а також парох римо-католицької парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Стрий о. Войцєх Буковєц.

Щоб розділити радість Христового Різдва і скласти свої вітання та молитви до новонародженого Спасителя, на богослужінні були присутні численні вірні катедрального храму.  Співом Літургію супроводжував хор катедрального храму. На початку богослужіння, після виголосу “Благословенне царство”, всі присутні у храмі, разом з владикою Богданом заспівали різдвяну колядку “Бог предвічний”.

Після читання євангельського уривку, Архиєрей звернувся до присутніх з Різдвяним посланням єпископів Стрийської єпархії.

Після закінчення Літургії, виголосивши уставні многоліття, владика Богдан привітав усіх з величним празником Христового Різдва та побажав миру і радості, котрі є знаменнями Божої присутності в житті людини: “Нехай новонароджений Спаситель, який прийшовши у світ, віддався у людські руки, благословить нас, наші родини, примножить у нас велике бажання Божого милосердя і любові, серед яких Він завжди буде народжуватися”, – сказав на завершення єпископ.

Також, до присутніх у храмі звернулися о. Войцєх Буковєц, який привітав усіх з Різдвом Христовим та адміністратор о. Мирон Гринишин, який висловив щиру подяку усім парафіянам і побажав веселих Різдвяних свят.

А насамкінець, усі присутні, у стіп Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, разом з єпископом і священиками помолилися за мир в Україні та українських воїнів, спільно заколядувавши. І хоча у храмі заборонено користуватись мобільними телефонами, за дозволом і благословенням владики Богдана, всі хто має рідних, близьких або знайомих на фронті могли зателефонувати їм, щоб наші воїни почувши цю колядку, змогли разом з усіма відчути радість Христового Різдва.

Прес-служба Стрийської єпархії