Владика Богдан відвідав храм Всіх святих українського народу в Стрию

7 липня 2018 року, єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан (Манишин) молився Архиєрейську Божественну Літургію в храмі Всіх святих українського народу в місті Стрию. При вході до храму владику Богдана урочисто зустрів парох о. Іван Барабаш у супроводі священиків та парафіян. Під час проповіді, владика Богдан роздумував над життям і місією святого Івана Хрестителя наголосивши на тому, що цей святий є для всіх нас прикладом відречення від світу та служіння Богу.

По завершенні Літургії, владика Богдан привітав з днем народження та іменинами пароха о. Івана Барабаша, якому виповнилося 56 років. У своєму привітанні, єпископ висловив слова вдячності батькам о. Івана за його дар життя і подякував священику за ревне служіння на парафії, яка є домом для всіх.

В свою чергу о. Іван подякував владиці за спільну молитву, пастирське слово, Архиєрейське благословення та щирі привітання. Також до привітань долучилися громада парафії, сестри Воплоченого Слова з молоддю і церковний хор.

Джерело: http://vsun.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.