Владика Богдан відвідав монастир отців василіян у Брюховичах

668 січня 2016 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії взяв участь у святкуванні празника святого Йосифа Обручника в монастирі отців Василіян у Брюховичах біля Львова, під час яких очолив Архиєрейську Божественну Літургію та звернувся до присутніх з проповіддю.

Владиці Богдану співслужили отці василіяни, серед яких – Протоігумени василіянських провінцій в Україні: о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ та о. Павло Райчинець ЧСВВ, а також ігумен монастиря і ректор Василіянського Інституту о. Йосафат Хаймик ЧСВВ, разом з настоятелями різних василіянських монастирів та єпархіальними священиками.

Під час Літургії, Архиєрей звернувся до присутніх з пастирським словом, в якому висловив роздуми на різдвяну тематику, зокрема про Пресвяту Родину, особливо підкресливши приклад Святого Йосифа.

Після богослужіння відбулася також різдвяна вистава, яку підготували ченці-студенти Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій, що діє при монастирі Святого Йосифа.

Джерело: osbm.org.ua