Владика Богдан відвідав з пастирським візитом парафію святого Миколая у Перемишлянах

19 грудня 2017 року, у день святого Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав з пастирським візитом парафію святого Миколая у місті Перемишляни, де з нагоди храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Напередодні цьогорічного празнику перемишлянці старанно готувались до свята, прибирали й прикрашали новорозписану церкву, поралися на подвір’ї, а також пекли солодощі, щоб пригостити своїх близьких та рідних.

Присутність владики, священносужителів та численних вірних, які єдналися у спільній молитві, створили в храмі чудову атмосферу, що дарувала відчуття Божої присутності. У своєму слові єпископ відзначив, що дуже любить відвідувати Перемишлянщину, оскільки тут панує особлива родинна атмосфера.

Адміністратор храму о. Віктор Мельник на завершення молитви подякував владиці Богдану, усім запрошеним отцям, а також парафіянам, привітав усіх іменинників і побажав завжди наслідувати святого Миколая. Після завершення Божественної Літургії і водосвяття учасники спільноти “Адонай” пригощали усіх присутніх подаруночками з солоного тіста які робили власноруч.

Джерело: http://ugccsm.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.