Владика Богдан взяв участь у святкуванні 25-ліття БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії»

4 жовтня, на території колишньої військової частини біля с. Добрівляни, де сьогодні знаходиться  ЗРЦ «Назарет», спільнота для бездомних «Наша Хата» та  реколекційний центр Омеляна Ковча відбулось святкування з нагоди 25-річчя створення БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ». Свято розпочалось у храмі блаженного Омеляна Ковча із Божественної  Літургії, яку очолив єпископ – помічник Стрийської Єпархії  владика Богдан (Манишин) на запрошення правлячого архієрея Ярослава (Приріза). Владика у своїй проповіді зазначив, що:  «Важливо, щоб наш «Карітас» і всі благодійники пам’ятали про Слово Боже, можемо говорити багато прекрасних слів, робити багато гарних діл,  але Церква у своєму  найпершому і найбільшому  покликанні має голосити Боже слово, тому Ісус нас торкається через нього.  Всім вам, працівникам, які служите  на славу Божу, бажаю  побачити плоди вашої праці і відчувати свою потрібність».

На завершення Літургії, директор БФ «Карітас» о.Ігор Козанкевич, склав щиру подяку священнослужителям (понад 20), серед яких були директори Карітасів із цілої України, місцевій та районній владі, а також жертводавцям та гостям з різних регіонів України. В свою чергу правлячий архиєрей кир Ярослав перадав ювілейні грамоти для директора, працівників та волонтерів в якій подякував їм за невтомну працю у соціальному служінні Церкви.

На свято прибуло  понад 300 людей, які були глибо вражені пережитим дійством та працею і діяльністю, БФ «Карітас СДЄ» яка була здійснена   за останніх 25 років.

Дякуємо усім нашим гостям, волонтерам та працівникам за участь у святі, жертовність та співпрацю. Бажаємо і надалі співпрацювати і об’єднювати наші зусилля  для добра потребуючих людей та поширення Божої, милосердної любові серед нас.

 

Уляна Яжик
прес – служба БФ «Карітас СДЄ»

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.