Владика Тарас очолив Пасхальні богослужіння у катедральному храмі

У світлий празник Христового Воскресіння 16 квітня 2017 року, Преосвящений владика Тарас, Єпарх Стрийський очолив урочисті Пасхальні богослужіння у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у місті Стрию. На святкове Великоднє богослужіння зібралися численні парафіяни та прихожани катедри для того, щоб спільною молитвою прославити Воскреслого з мертвих Господа нашого Ісуса Христа, а також освятити паски та інші традиційні великодні страви.

Богослужіння розпочалися із Надгробного, а після Надгробного, під спів стихири «Воскресіння Твоє, Христе Спасе», відбувся процесійний обхід навколо храму. В часі обходу священики несли Євангеліє та ікону Воскресіння – Зішестя в ад. Після обходу, величним співом тропаря «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що у гробах життя дарував» розпочалася Пасхальна Утреня, Архиєрей відкрив святим хрестом двері храму, до якого з єпископом увійшли священнослужителі та миряни.

По закінченні утрені розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія. За традицією, в часі Літургії на Пасху читається Євангеліє кількома мовами, на знак того, що Добра Новина голоситься всіма мовами та поміж усіма народами. І після Святого Євангелія, до присутніх звернувся Преосвященний владика Тарас зі словами Великоднього послання. А після закінчення богослужіння, єпископ привітав присутніх зі світлим празником Христового Воскресіння. На завершення були освячені кошики з великодніми стравами.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.