Владика Тарас очолив святкові богослужіння у Кохавині

IMGP178214 жовтня 2015 року, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці у Кохавині відбулося святкування храмового празника. З цієї нагоди до відпустового місця прибув єпарх Стрийський, Преосвященний владика Тарас Сеньків, який очолив літургійні святкування. При вході до святині єпископа з короваєм та квітами привітали кохавинські діти.

Перед початком Літургії, свої перші монаші обіти у Згромадженні Редемптористів склав о. Назарій Михайлюк, який проходив у Кохавині новіціят.

Відтак, владика Тарас відслужив Архиєрейську Божественну Літургію та звернувся до всіх присутніх з пастирським словом. Роздумуючи над історією і значенням свята, архиєрей зазначив, що таємниця Покрову Пресвятої Богородиці відображає в собі три чесноти: віру, надію і любов.

На завершення богослужіння, протоігумен Редемптористів о. Андрій Рак подякував владиці Тарасу за візит та підтримку служіння отців-редемптористів у Стрийській єпархії.

Слід відзначити, що 14 жовтня 2016 року виповниться 25 років від відновлення відпустового місця та служіння редемптористів у Кохавині. Отже, ми входимо в ювілейний рік, усвідомлюючи, що дорога нашого служіння на кохавинській землі вкривається сріблом.

Редемптористи з Кохавини