Владика Тарас освятив престіл у храмі с. Борщів на Перемишлянщині

12235052_1678678202375883_7229950130080661555_n21 листопада 2015 року, Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, освятив престіл храму Святого пророка Іллі с. Борщів, що на Перемишлянщині. В цей день християни святкують Собор святого архистратига Михаїла й інших безплотних сил, і єпископ, висвітливши науку Церкви про створення ангелів, їхнє призначення і упадок ангела Люцифера, зазначив: «Ми сьогодні святкуємо подію, яка відкриває нам таємницю розуміння добра та зла».

А також, відкриваючи зміст дару свободи, яким були наділені ангели, владика Тарас вказав на єдність ангелів з Богом у правдивому посіданні цього дару. Рівно ж, «зло – упавші ангели», здатні діяти та увійти в цей світ через площину людської свободи, і через людину «зло» виражає свою ненависть до Бога.

І, як приклад сповнення дару свободи, єпископ звернув увагу вірних на постать Божого Сина – Ісуса, який своїм смиренням і любов’ю, звершив той дар і показав людині правдиве здійснення свободи. «Свобода, як дар Божий, – це бажати того, що хоче Бог», – сказав Архиєрей.

А також, владика Тарас говорив про відповідальність людини за дар свободи у боротьбі добра зі злом, в якій особа, будучи в єдності з Богом, сповняє своє покликання «Божої людини».

 

Прес-служба Стрийської єпархії