Владика Тарас в ефірі Стрийського ТБ

телелан5 листопада 2015 року Преосвященний владика Тарас Сеньків, після святкування 15-літнього ювілею від дня заснування Стрийської єпархії був запрошений на ефір у студію «ТРК Лан». «Сьогоднішній день ми відзначили молитвою подяки Богові за ці 15 років. Для нас це є дуже важливо, бо ми збираємося спільно на Літургію і переживаємо родинну атмосферу єдності, взаємної солідарності та відповідальності перед Богом і перед нашим народом», – сказав єпископ, відповідаючи на запитання ведучої щодо урочистості, яка відбулась цього дня.

Також владика Тарас наголосив на моменті людяності в священичому служінні, щоб в такий спосіб відкривати правдивий образ Бога сучасній людині.

Підсумовуючи виконану працю за попередні роки, а також  заплановану діяльність на майбутнє, Єпарх Стрийський відзначив соціальні напрямки праці Церкви: з дітьми із особливими потребами, соціальну ініціативу Фонду громад «Рідня», який зокрема, за словами єпископа, виконує також виховну функцію солідарності та дає можливість людям взяти участь у творенні добра. А також владика Тарас озвучив запланований проект будинку для людей похилого віку, який Стрийська єпархія має на меті зреалізувати.

Прес-служба Стрийської єпархії