Владика Тарас уділив нижчі та піддияконські свячення семінаристам Стрийської єпархії

IMG_854215 квітня 2016 року, в стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулось поставлення на піддияконів семінаристів VI курсу, які належать до Стрийської єпархії. З цієї нагоди до семінарії завітав Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Чин поставлення в нижчі чини та піддияконське рукоположення відбулось перед Божественною Літургією Передосвячених Дарів. Разом з єпископом молились отці-настоятелі семінарії на чолі з ректором отцем Ігором Бойком.

Після спільної молитви владика Тарас, звертаючись до братів, наголосив на тому, що життя священика є повним випробувань та терпінь, а тому кожен повинен бути готовим до ревного та вірного служіння Христовій Церкві. Єпископ також додав, що справжнім священством є служіння для інших, проповідуючи зустріч з Христом в Його Царстві.

Опісля брат Дмитро Цап від імені усіх новопоставлених піддияконів подякував Владиці Тарасу за його батьківську турботу протягом навчання в семінарії та запевнив у готовності вірно служити людові Божому «не потоком галасливих фраз, але важкою невтомною працею».

Медіа-Центр Львівської Духовної Семінарії