Владика Тарас взяв участь в поминальних богослужіннях за упокій душі владики Павла (Василика)

dsc_5716_gallery8 серпня 2016 року, минула 90-та річниця з дня народження ісповідника віри Преосвященного владики Павла (Василика). З нагоди цієї дати, в Коломиї відбулися поминальні богослужіння за упокій душі владики Павла, участь у яких взяв Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Варто зазначити, що саме з рук світлої пам’яті владики Павла, в часи підпілля – 28 травня 1982 року, владика Тарас прийняв священичі свячення.

Заупокійну Божественну Літургію очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк), якому владика Тарас, владика Йосафат (Мощич), єпископ-помічник Івано-Франківський, а також близько п’ятдесяти священиків. На богослужінні була присутня також найближча родина покійного владики, – повідомляє Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Проповідь виголосив один із учнів покійного архієрея, синкел Буковинський, о. Валерій Сиротюк, який закликав всіх скласти подяку Богові, за те що Він дав дар життя ісповіднику віри владиці Павлові, єпископові катакомбної церкви, свідками служіння якого були деякі з нас. “Багато з тут присутніх є духовними синами владики Павла, які успадкували від нього дар священства, також є багато тих для кого владика Павло був першим вчителем катехизмових основ. Його любили і його Боялися, бо він був не в’язнем таборів, а Христовим в’язнем.”,- наголосив о. Валерій.

На завершення владика Василій висловив слова вдячності всім, хто прибув помолитися за архієрея Павла, адже пам’ять про минуле є запорукою розвитку якісного майбутнього в якому вдасться уникнути багатьох помилок. Також в цей день біля могили світлої пам’яті владики Павла було відслужено панахиду.

Джерело: diocese.ko.if.ua