Вулицями міста Стрия пройшла Хресна хода

У Хрестопоклінну неділю, 19 березня 2017 року, вулицями міста Стрия пройшла традиційна щорічна Хресна хода, в якій взяли участь кілька тисяч вірних з місцевих і навколишніх парафій. Особливістю цієї молитовної ходи було те, що стації і розважання зачитували представники вищих професійних училищ, коледжа, молодіжних парафіяльних спільнот і Пласту. Учасники ходи, молитовно переживаючи страсті Христові, розважали над темами гріха, любові до ближнього, прощення, страждання та смерті.

Владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийський, котрий очолив цьогорічну Хресну ходу, по її завершенні звернувся до усіх присутніх із духовними роздумами про значення посту та вартість Господньої жертви. «Хрест став живою водою і хто її п’є – сам стає життєдайним», – сказав єпископ, звертаючи погляд людей на старозавітню історію виходу ізраїльського народу з неволі та проводячи паралель з часом посту і значенням хресного знамення в історії спасіння.

Також владика Богдан не оминув і подвиг жертви життя українських солдатів, котрі сьогодні стоять перед лицем смерті: «Ті, хто віддає своє життя за нас, – віддають його, щоб щось змінилось, а коли Христос віддав життя – змінилося людство, на тих, хто пішов за Ним, і тих, хто пішов проти Нього. Сьогодні, коли поклоняємося Чесному животворящому Хресту, ми маємо шанс зробити свій вибір, щоб щось змінити в цьому житті, сміливо ставши по сторону Ісуса, щоб стати добрим світлом і живою рікою, щоби інші, бачачи наші добрі вчинки, прославляли Христа», – сказав Архиєрей.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.