Вулицями смт Журавно пройшов молитовний хресний хід

P118081110 квітня 2016 року, в четверту неділю Великого посту, вулицями смт Журавно пройшла молитовна Хресна хода за участю духовенства та вірних Журавнівського деканату. У молитовній ході взяли участь священики деканату на чолі з протопресвітером і парохом смт Журавно отцем Романом Гринишиним. Розпочалася Хресна хода від храму Святого Архистратига Михаїла та завершилася біля фігури Божої Матері на площі неподалік від храму.

Протягом Хресної ходи, на чотирнадцяти молитовних зупинках-стаціях, відбувалися читання розважань, які читали священнослужителі. Кожна стація супроводжувалася передачею хреста різним групам людей. На початку дубовий хрест несли священнослужителі, а відтак, представники молитовних спільнот, молодь і діти.

На завершення Хресної дороги до людей з проповіддю звернувся о. Роман Гринишин, який подякував усім присутнім за спільну молитву та заохотив  добре завершити час Великого посту, в покаянні та молитві приготуватися зустріти Воскреслого Христа, який після Свого Воскресіння прийшовши до своїх зі словами “Мир Вам”.

 

о. Роман Гринишин,
протопресвітер Журавнівського деканату