Вулицями Жидачева пройшов молитовний Хресний хід

DSC09374У неділю, 17 квітня 2016 року, вулицями м. Жидачева пройшла традиційна п’ятнадцята Хресна дорога за участю духовенства та вірних Жидачівського деканату. Хресну ходу очолив протопресвітер Жидачівського деканату о. мітрат Василь Юрів. Розпочався Хресний хід від храму Воскресіння Господнього. Тут було зачитано перші чотири стації, після чого духовну науку виголосив о. Тарас Баран. Традиційно першими хрест несли священники які брали участь у Хресній ході.

Перша зупинка біля костелу Успіння Матері Божої, де з наукою до присутніх звернувся священик Римо-Католицької Церкви о. Томаш Лябус. Наступний відрізок Хрест нести Члени Парафіяльних рад. Біля фігури Матері Божої науку виголосив о. Василь – магістр новіціату отців Редемптористів в с. Кохавино. Наступними до Хреста приступили жінки з спільнот «Матері у молитві» та «Апостольства молитви» які діють на парафіях нашого міста. Біля церква Святих Бориса і Гліба, до учасників молитовного походу звернувся о. Ярослав Турик, екореферент Жидачівського району, та виголосив екологічну проповідь. Останній відрізок Хрест несли діти та молодь міста.

Завершився Хресний хід у храмі Воскресіння Господнього,  де о. декан Василь Юрів подякував людям за присутність та молитву на Хресній дорозі.

 

о. Ярослав Турик,
Прес-секретар Жидачівського деканату