Вийшла друком книга о. Андрія Соколовського «Під покровом Матері Божої – історія парафії Української Греко-Католицької Церкви с. Репехів»

bookЗ благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, побачила світ книга о. Андрія Соколовського «Під покровом Матері Божої – історія парафії Української Греко-Католицької Церкви с. Репехів». Цього року сповнюється 610 років з часу першої письмової згадки про село Репехів на Жидачівщині. На сторінках книги описано історичне життя парафіяльної громади, подано життєписи священиків, які послужили для людей на цій парафії, період відродження Греко-Католицької Церкви у с. Репехів і розповідь про сучасний храм Покрови Пресвятої Богородиці та життя парафіяльної спільноти.

Автор книги о. Андрій Соколовський та парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Репехів висловлюють щиру подяку жертводавцям родині п. Іванни Лаби та родині п. Богдана Поручинського, які  прислужилися до виходу цієї книжки у світ. Нехай Вас та Ваші родини будуть завжди під покровом Матері Божої, а Ісус Христос благословляє і додає життєдайних сил та здоров’я!