Вирішення конфліктів у шлюбі

У неділю, 11 березня, спільнота подружніх пар парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава мала нагоду взяти участь у тематичній лекції «Вирішення конфліктів у шлюбі», яку читало подружжя Роман і Тетяна Скобало, котрі є активними членами спільноти «Рух християнських сімей».

Запропонована тема є дуже актуальною. Попри те, що всі ми мріємо збудувати міцну та щасливу сім’ю, напевно, абсолютна більшість сімей все ж таки в тій чи іншій мірі досвідчує різного роду конфлікти. Причин багато: різниця у поглядах на життєві цінності, у вихованні та стилі життя, різні очікування від подружніх відносин тощо. Але найголовнішою причиною є наш егоїзм.

Беручи за основу мудрість Святого Письма, Роман і Тетяна намагалися донести учасникам зустрічі думку про те, що найперше потрібно всіма силами старатися запобігатиконфліктам. Однак, якщо вже вони і похитнули подружні стосунки, то потрібно зайняти правильну конструктивну позицію і взаємно якнайшвидше шукати шляхи виходу та зцілення відносин. Бо інакше конфлікт – навіть найменший – загрожує зруйнувати довіру, відкритість, щирість у відносинах, а відтак умертвити любов, яка має живити стосунки. Однією із найважливіших, а разом з тим і найважчих передумов позитивного вирішення будь-якого конфлікту є здатність пробачити, простити своєму подругові. Саме ця чеснота дає можливість перезавантажити відносини і з любов’ю продовжити життєву мандрівку.

Дана зустріч стала продовженням курсу «Божий задум для вашого шлюбу», який проходить на парафії.

Спільнота подружніх пар парафії смт Дашава складає подяку Роману та Тетяні Скобало за добре свідчення і ділення своїм життєвим досвідом!

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.