У Кохавині провели вишкіл для скаутських провідників

24-27 серпня 2017 року, в смт Гніздичів (Кохавина)з Божою допомогою пройшов вишкіл для скаутських провідників та провідниць: курс свв. Володимира і Ольги. Завданням скаутського руху є виховання свідомо-зрілої молоді та дітей в дусі патріотизму до свого краю та практикуючого християнина, який знає, що хоче здобути у житті. Щороку табір-курс свв. Володимира і Ольги проходить вкінці літа. На нього з’їжджаються провідники скаутів з різних міст. Цього року спільнота «Скаутство Європи в Україні» відвідала монастир отців редемптористів, де таборувала 4 дні. «Life is Love» – тематика цього річного вишколу проводу. «Життя є Любов»: не біймося сіяти добро навколо нас, свідчити Христа скрізь, де б не були, – на роботі, вдома, на вулиці, на відпочинку, з друзями, у скаутстві.

Навчання скаутської методики та педагогіки, психології дітей різних вікових груп. Скаутські особливості: діти віком від 4-7 рочків називаються горобчиками, діти 8-12 років – вовченятами, молодь 12-17 років скаутами (головна вікова група) та провідники – старші 17 років. Духовна віднова: щодня Літургія та Сповідь, роздуми над святим письмом, вервиця, незабутні вечірні ватри зі сценками. Дякуємо молоді Гніздичева, що долучилися до нас на суботню вечірню ватру!

Час пробіг дуже швидко. Ми вдячні Богові, що зібрав нас усіх в такому чудовому відпустовому місці.  Складаємо щиру подяку отцям Редомптористам за прийом та духовну підтримку, а особливо отцю ігумену Ігорю Стельмаху за те, що став тим посланцем Господнім на скаутському шляху.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.