Як студенти Львівщини разом у Карпатах відпочивали

studenty_strilky2015_68-11 липня 2015 р. студенти різних вишів взяли участь у духовно-відпочинковому таборі в с. Стрілки на Старосамбірщині, який проводив Всеукраїнський Центр Академічного Душпастирства при Комісії у Справах Молоді УГКЦ.

08.07.2015 р.Б., середа, львівський Приміський вокзал. Сонні студенти Львівського Національного Університету ім. І. Франка, Львівської Національної Музичної Академії  ім. М. Лисенка, Українського Католицького Університету, Львівського Вищого Професійного Училища Технологій та Сервісу, Стрийського Коледжу при  Львівському Національному Аграрному Університеті вирушають в дорогу до с. Стрілки. На станції Самбір до нас долучились студенти Дрогобицького Державного Педагогічного Університету ім. І. Франка, Дрогобицького Професійного Політехнічного Ліцею, семінаристи Дрогобицької Духовної Семінарії.

 

Коли ми ще тільки прибували у невелике селище Стрілки, де і мав проходити табір, гори вже вабили нас свою красою та величчю і кликали у далекі незабутні подорожі. Після прибуття електричкою, яка трохи забрала сил та додала невеликої втоми, кожен з радістю вдихнув перші свіжі ковтки карпатського повітря…

Щойно ми розмістились по кімнатах та привели себе до ладу, на нас вже чекав смачний обід. Після цього ми мали знайомство, на якому кожен з учасників отримав “таємного друга” (картку з ім’ям особи, якій учасник табору має робити приємні сюрпризи – ред.). А також обговорювали розвиток та перспективи співпраці Академічного Душпастирства з молоддю.

Після плідної праці, незважаючи на дощ, ми пішли підкорювати гірську річку.

Перший ранок, як і всі решта ранки, у Карпатах розпочався із Служби Божої. Надалі нас чекав сніданок. Після сніданку ми мали цікаву зустріч з п. Євгеном Фєдєчкіним. Він нам розказав, що таке команда і як її будувати. Після невеликої лекції ми мали інтерактивні вправи, на яких вчились переборювати страхи, довіряючи один одному та ставати єдиною командою.

Третій день студентського табору розпочався з молитви у церкві Святого Євстахія в с. Стрілки, де служив колись о. Михайло Вербицький, автор музики до державного «Гімну України». Прослухавши розповідь  о. Володимира про історію храму. Виявляється, храм із такою рідкісною назвою – св. Євстахія – названий так на честь римського воєначальника, який загинув за християнську віру разом із дружиною і двома синами.

Того ж дня ми вирушили до геологічної пам’ятки «Спаський Камінь».

Всі були дуже враженні, як ми, українці, не цінуємо краси рідного краю. Тоді студенти спільними зусиллями провели еко-акцію «Прибери свою хату».

На завершення табору студенти спільно з братами семінаристами поставили  пантоміму і провели флешмоб «Україна Єдина».

Додому ми їхали трохи втомлені, але дуже щасливі 😉  І кожен учасник десь на дні свого великого наплечника віз додому карпатське повітря та багато позитивних емоцій.

Враження учасників студентського табору в с. Стрілки читай тут>>>

Прес-служба  Академічного Душпастирства при Комісії у Справах Молоді УГКЦ