Ювілей спільноти «Матері в молитві» с. Дроговиж на Миколаївщині

Неділя – 29 квітня 2018 року для парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Дроговиж, що на Миколаївщині, була особливо святковою. Спільнота матерів, яка діє при церкві, яка впродовж 10 років щотижня збирається на спільну молитву, цього дня святкувала свій маленький ювілей. З цієї нагоди на свято прибули матері з парафій Миколаївського деканату на спільну молитву і подячну Божественну Літургію.

Прибулих гостей при вході до храму тепло привітав парох о. Роман Коцопей. Відтак до присутніх з вітальним словом звернулася координатор руху «матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анна Форостина і розпочалася традиційна спільна молитва. Матері дякували Господу за вислухані молитви, яких так потребують наша молодь, наші родини, захисники рідної української землі – наші воїни. Підносили благання до Бога про мирне і щасливе иайбутнє для України. У поєднанні з молитвою звучали воскресні піснеспіви.

Після закінчення спільної молитви присутні радісно вітали свого духівника – о. Мирона Гринишина, який очолив святкову Літургію. Йому співслужили о. Роман Коцопей, о. Петро Верхоляк, о. Андрій Заріцький та о. Роман Огоновський. Церковний хор під керівництвом п. Тараса Чупика своїм чудовим співом дозволив поєднатися у молитві і вгору піднести свої серця.  Під час проповіді о. Мирон наголосив на те, що сьогодні Святе Євангеліє показує нам Ісуса Христа як Бога, який зцілив біля купелі Витезда розслабленого, що 38 років лежав, бо не знайшлося нікого, хто міг би допомогти йому. «Як часто людина намагається всіма засобами оздоровити тіло, але не дбає про викорінення величезного зла, що пустило паростки в її душу! Бог нам хоче дати силу боротися з цим злом, а ми не вміємо або не хочемо цього прийняти. Бог чує нас тоді, коли ми відкриваємо йому своє серце, коли ми витривалі і вірні Христові до кінця. Матері повинні віддзеркалювати в собі образ Божий, бо тільки Він – джерело життя, тільки наслідуючи Його, знайдемо те, що допровадить нас до вічності», – підсумував свою проповідь отець.

По закінченні Служби Божої кілька членкинь було нагороджено подячними грамотами. Слугиня Катерина виступила зі словами подяки отцям, координатору руху, запрошеним матерям. Відтак відбулася святкова трапеза. Потім присутні переглянули презентацію про історію спільноти і мали можливість спільно подивитися цікавий концерт, підготований учнями Дроговизької школи. Святкування закінчилося молебнем до Пресвятої Богородиці. Після благословення і спільної фотографії всі повернулися додому з натхненням і світлим, радісним настроєм.

Велика подяка спільноті с. Дроговиж за створення сприятливої молитовної атмосфери.

Повідомила Анна Курилишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.