Ювілей спільноти “Матері в молитві” у Вовчатичах

По-справжньому святково, людно і гостинно було у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі  16 липня 2017 року. Це своє десятиріччя  відзначала спільнота «Матері в молитві», яка з благословення пароха  с. Вовчатичі, отця-протоієрея Миколи Прунака була заснована у 2007 році. Рух “Матері в молитві ” розпочався в Англії у 1995 році, засновницями були Вероніка та її братова Сандра. Цей Рух поширився по цілому світу. Сьогодні він існує у 80 країнах світу.

Відомо багато чудесних відповідей на молитву. У 2000-у році при Архикатедральному соборі Святого Юра з благословення Блаженнішого Любомира виникла перша така спільнота в Україні, координатором є Віра Чмелик. Тепер такі спільноти є у всіх єпархіях УГКЦ. Діяльність спільноти «Матерів в молитві» Стрийської єпархії УГКЦ координує п. Анна Форостина.

Рух «Матері в молитві» України — це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха та зокрема кожного правлячого єпископа УГКЦ єпархії. Провідницею цього руху є Матінка Божа.

З нагоди святкувань до місцевого храму  завітали гості – понад 70 учасниць руху «Матері в молитві» з усього Ходорівського деканату УГКЦ. З вітальним словом виступила координатор руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії УГКЦ п. Анна Форостина, яка дбає про поширення руху у всіх парафіях, організовує з′їзди матерів, поширює духовну літературу.

Присутні мали добру нагоду приступити до Святої Тайни Сповіді, яку провели о. Олег Флінта (настоятель храму с. Отиневичі) та о. Василь Витак (настоятель храму с. Городище).

Святкову Літургію очолив парох храму отець-протоієрей Микола Прунак. У

своїй проповіді отець наголосив на великій силі маминої молитви і закликав матерів приєднуватися до спільноти, навів правдиві життєві історії, які торкнулися серця кожного. Мудрі, повчальні та проникливі слова не залишили нікого байдужим.

На закінчення Літургії матерів привітали наймолодші парафіяни- діти, які від щирого серденька склали їм подяку за щоденні клопоти і турботи, материнську ласку, тепло та любов; вклонилися низенько та попросили Божої опіки для любих матусь; молитовно звернулися до Богородиці просити у Свого Сина миру для України.  Зворушливо звучали пісні у виконанні церковного хору (регент Галина Яскерська).

З подячним словом виступила слугиня спільноти  «Матері в молитві» с. Вовчатичі Неля Добуш, яка звернулася до о. М. Прунака, координатора руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії УГКЦ п. Анни Форостини та всіх присутніх.

Отець М. Прунак вручив матерям спільноти с. Вовчатичі пам′ятні подяки,  а усі матері отримали  образки Матері Божої та благословення пароха.

Після Літургії матері провели традиційну спільну молитву в наміренні за дітей, сиріт, хворих, одиноких, за воїнів АТО, їх сім′ї, за припинення війни, мир і спокій в Україні.

По завершенню офіційної частини святкувань гостей запросили на спільну трапезу, під час якої матері мали чудову нагоду поспілкуватися, заспівати духовних пісень, послухати авторську поезію п. Євгенії Коник, гості зі Стрия.

Щиро дякуємо Богові за це свято,  яке  духовно об′єднало  спільноти «Матері в молитві» Ходорівського деканату Стрийської єпархії УГКЦ.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації свята.

 

 

Повідомила п. Неля Добуш

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.