Ювілей спільноти «Матері в молитві» в с. Іванівка

По-особливому урочисто і людно було другого вересня 2017 року в храмі святої великомучениці Параскеви в с. Іванівка Перемишлянського деканату. Місцева спільнота «Матері в молитві» цього дня відзначала п’яту річницю з часу заснування. На урочистість численно прибули представники спільноти з сусідніх сіл Перемишлянського району, м. Перемишляни, та м. Стрий на чолі з координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною.

Перед Літургією була проведена спільна молитва і одночасно багато присутніх приступило до святої сповіді. Потім відбулася Літургія яку очолив духівник спільноти Стрийської єпархії о. МиронГринишин, який в своєму повчальному слові наголосив на важливості молитви в житті християн, зокрема про важливість материнської молитви, навів цікаві приклади. Йому співслужили адміністратор парафії  о. Валерій Сембрата також запрошені священики о. Михайло Романюк з с. Подусів, о. Олег Федишин з с. Білка і о. Іван Биков з с. Вовків.

Після Літургії відбулася спільна трапеза. Опісля в храмі був відслужений молебень до Богородиці, потім о. Мирон Гринишин виголосив духовну науку про священиче служіння блаженного о. Омеляна Ковча, який свого часу був парохом на Перемишлянщині і залишився для кожного з нас взірцем для наслідування. На закінчення п. Анна Форостина подякувала всім за спільну молитву, а п. Іванну Сембрат, яка дотепер очолювала парафіяльну спільноту, було обрано головою спільноти «Матері в молитві» Перемишлянського району. Вона подякувала всім за довіру, а також від імені всіх присутніх привітала духівника спільноти о. Мирона Гринишина з Днем народження і вручила квіти та ікону «Нерукотворний Спас».

Отець Мирон подякував присутнім за молитву і окропив всіх присутніх свяченою водою. Віряни, що взяли участь у святкуванні були сповнені незабутніми враженнями і надовго запам’ятають ту урочисту та молитовну атмосферу, яка панувала цього дня на парафії в с. Іванівка.

 

 

Повідомив о. Михайло Романюк,
адміністратор парафії св. Володимира і Ольги с. Подусів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.