З молитвою за мир відбулась велопроща до Кохавинської чудотворної ікони

CIMG2311У суботу 9 травня 2015 року , молодь сіл Верчани та Підгірці Стрийського району відбула велопрощу до Кохавини. Паломництво на велосипедах, довжиною 20 км молоді люди присвятили молитві і спокій за мир у нашій державі.

Вирушили юні прочани від храму Св. Архистратига Михаїла с. Верчани. Впродовж шляху молодь співали національний гімн, патріотичні пісні, молились, зупинялись біля стародавніх храмів сіл Піщани, Стриганці та Покрівці.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Кохавино прочани спільно з о. Богданом Дмитрівим молились св. Літургію під час якої мали нагоду приступити до святих таїнств Сповіді та Євхаристії. Після Літургії молодь відспівала Молебень до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою.

Прочани мали також можливість побувати на екскурсії по монастирській території, послухати про історію монастирської обителі і об’явлення Пресвятої Богородиці, яке датується XVII ст. Найвідважніші учасники прощі мали можливість піднятись на 50-ти метрову вежу храму.

Хоч втомлені дорогою, але  з великим духовним піднесенням молоді люди повернулися додому.

о. Богдан Дмитрів, катехит парафії п. Марія Гнатковська  та всі учасники велопрощі висловлюють подяку отцям-редемптористам Миколі Волосянку та Володимиру Груці за уділення тайни Сповіді , а брату Святославу – за цікаву та змістовну екскурсію.

 

                                                                                      о. Богдан Дмитрів,

адміністратор храму св. Архистратига Михаїла

 с. Верчани Стрийського району