«За сім’ю як Божу установу» – молитовна хода вулицями Перемишлян

«За сім’ю як Божу установу», – саме під таким гаслом 19 листопада 2017 року, відбулася молитовна хода містом Перемишляни, участь в якій взяли священики Перемишлянського та Бібрського деканатів разом із своїми парафіянами. Впродовж тижня молитовно-виховні заходи на дану тематику проводилися по парафіях за участю батьків та дітей. Їх метою було виразити свою позицію щодо сім’ї, в якій батьком є чоловік, а матір’ю – жінка. Саме такою є модель родини згідно Божого Об’явлення, яку кожний свідомий християнин покликаний прийняти та захищати. Адже це є основою здорової родини та суспільства в цілому.

Все розпочалося Молебнем до Богородиці в храмі святого Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча. Тут була і перша зупинка – зупинка “батька”, під час якої присутні послухали поезію, яку декламували мати із сином про роль і значення батька в родині. Відтак усі вирушили центральною вулицею міста, де другою була зупинка “матері” в храмі святого Миколая. Після короткої молитви, прозвучала ще одна поезія та пісня, в яких були розкриті цінні риси матері. І накінець, остання зупинка – “зупинка дитини” – відбулася в костелі святих апостолів Петра і Павла, де місцеві парафіяни молодіжним співом завершили молитовну ходу. Після загального благословення усі розійшлися по своїх домівках.

Щира подяка усім учасникам та організаторам не лише цієї події, а й усіх заходів, які відбулися на місцевому рівні нашого району. Це ще одне зерно, яке падає на грунт людських сердець, як зерно правди і життя, щоби приносити плоди чистої віри, «без якої неможливо подобатися Богові».

Джерело: http://ugccsm.org.ua/

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.