Загальні збори Катехитичної комісії

12 вересня 2018 року у приміщенні єпархіального Управління Стрийської єпархії, відбулися загальні збори Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ за участі голів, відповідальних за катехизацію в деканатах єпархії. Збори розпочалися молитвою та привітальним словом Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, ОМ, Єпарха Стрийського. Владика Тарас звернув увагу на діяльність Катехитичної комісії відповідно до напрямних цьогорічного Синоду Єпископів УГКЦ, присвяченому Слову Божому та катехизації, зокрема на катехизації дітей, молоді та дорослих, розвитку біблійного апостоляту, співпрацю із школами та молодими подружжями.

Відтак голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії, о. Андрій Бінас, представив звіт діяльності за І півріччя 2018 року, виокремивши такі заходи як єпархіальний рівень пісенного конкурсу «Пісня Серця 2018 р.» 21 квітня у м. Стрий, участь у II Всеукраїнському з’їзді Вівтарних і марійських Дружин 2 червня 2018 р. с. Зарваниця; розробка і друк посвідок вівтарника.

Серед планів діяльності на II півріччя 2018 року о. Андрій відзначив святкування Дня катехита 22 вересня 2018, проведення IX-го З’їзду Вівтарних Дружин Стрийської єпархії 6 жовтня 2018 року в Кохавино та християнської інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» в рамках року Божого Слова в Україні.

Завершились збори Катехитичної комісії підведенням підсумків та спільною молитвою.

п. Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.