Загальні збори катехитичної комісії Стрийської єпархії

14 лютого 2018 року у приміщенні єпархіального Управління Стрийської єпархії, відбулися загальні збори Катехитичної комісії за участі голів, відповідальних за катехизацію в деканатах єпархії. Збори розпочалися молитвою та привітальним словом голови Катехитичної комісії о. Андрія Бінаса, який представив звіт діяльності комісії за ІI півріччя 2017 року, виокремивши такі заходи як святкування Дня Катехита (23 вересня 2017 року), VIII з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії (7 жовтня 2017 року) та участь учнів парафіяльних катехитичних шкіл у християнській інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?», а зокрема – перемогу в старшій віковій категорії дітей парафії Всіх Святих Українського Народу з м. Стрия, яких підготували сестри Воплоченого Слова.

Серед планів діяльності на I півріччя 2018 року о. Андрій відзначив проведення єпархіального рівня пісенного конкурсу «Пісня серця 2018», який відбудеться 21 квітня в Стрию, участь дітей у II Всеукраїнському з’їзді вівтарних і марійських дружин та проведення вишколів для голів вівтарних і марійських дружин.

Особливу увагу учасників зборів о. Андрій Бінас звернув на проект створення у майбутньому Катехитичного Інституту, зокрема діяльності священика – катехита в опорних катехитичних школах. Відтак, важливим у діяльності комісії залишається заснування нових парафіяльних катехитичних шкіл, участь у запланованих заходах присвячених Року Біблії в Україні та наповненні і удосконаленні інтерактивної карти ПКШ Стрийської єпархії.

Завершились збори Катехитичної комісії підведенням підсумків та спільною молитвою.

Повідомив п. Іван Чопань

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.