Загальні збори Катехитичної комісії Стрийської єпархії

9 лютого 2017 року, в єпархіальному управлінні Стрийської єпархії відбулися загальні збори Катехитичної комісії. Учасники зборів – голови деканальних катехитичних осередків, відповідальні за катехизацію у єпархії. На початку зборів Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський привітав усіх присутніх та запросив до спільної молитви. Відтак було представлено нового голову комісії Освіти і виховання диякона Остапа Микитчина. У своєму вступному слові Преосвященний владика Тарас ознайомив учасників із концепцією створення у 2018 році Катехитичного Інституту Стрийської єпархії та поділився своїми думками щодо покращення катехитичної діяльності у парафіях.

Отець Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії представив відповідальним за катехизацію звіт діяльності Катехитичної комісії за ІІ півріччя 2016 року, виокремивши такі заходи як святкування Дня катехита 25 вересня 2016 р., VII З’їзд Вівтарних Дружин Стрийської єпархії 1 жовтня 2016 та катехитичні зустрічі з дітьми сиротами та дітьми у СОЖ Стрийського району. Серед заходів, які заслуговують особливої уваги у плануванні Катехитичної комісії на І півріччя 2017 о. Андрій наголосив на семінарі що стосується катехитичної програми у парафіяльних катехитичних школах, участь у регіональній катехитичній конференції на тему: «Роль катехизації у передаванні віри та скріпленні церковної єдності» та організації християнської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

Завершились збори створенням робочих груп, які будуть працювати над структурою, методологією і програмами майбутнього Катехитичного інституту та підбиттям підсумків.

повідомив Іван Чопань,
референт Катехитичної Комісії Стрийської єпархії

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.