Загальні збори Катехитичної комісії

img_8281_115 вересня 2016 р. у приміщенні єпархіального Управління Стрийської єпархії, відбулися загальні збори Катехитичної комісії за участі голів, відповідальних за катехизацію по деканатах єпархії. Збори розпочалися молитвою та благословенням Владики Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії. У своєму вступному слові він наголосив на старих і нових викликах, із якими зустрічається катехит на парафії, співпраці із парафіяльним священиком, щоб знайти підхід до осіб різних вікових категорій для належного їхнього виховання у християнському дусі.

Особливу увагу учасників зборів о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії звернув на звіт діяльності комісії за перше півріччя, зокрема, на заснування нових парафіяльних катехитичних шкіл, катехитичну практику семінаристів, збір матеріалів для катехизації молоді і дорослих та інформації про курс РУАХ. Серед планів діяльності на вересень-грудень 2016 р. о. Андрій приділив організаційним питанням святкування Дня катехита 24 вересня 2016 р та VII з`їзду Вівтарних Дружин Стрийської єпархії 1 жовтня 2016 р., підготовку семінару про катехитичні матеріали та реалізацію проекту «Катехитичні зустрічі з дітьми сиротами».

Також священики відповідальні за катехизацію запропонували в найближчому часі провести «місяць катехизації». Суть полягає в тому, що священикам на парафії буде запропоновано теми і матеріали для активної катехизації дітей, молоді і дорослих на протязі одного місяця. Завершились збори Катехитичної комісії спільною молитвою.

Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії