Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!»

10 травня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Львівській облдержадміністрації. Міністерство юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів реалізує загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Основна мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в
суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Для отримання відповідної інформації громадяни можуть звертатися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області за адресою м. Львів, вул. Валова, 31 або за телефоном цілодобової «гарячої лінії» 0 800 213 103 (детальніша інформація http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt).

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.