Заслужена академічна капела України “Трембіта” у с. Кавське вшанувала пам’ять митрополита Андрея Шептицького

кавське4 жовтня 2015 року в приміщенні Народного Дому с. Кавське відбулася урочиста академія з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Для цього на запрошення о. Олега Кобеля, адміністратора парафії Преподобної Параскеви с. Кавське прибули солісти, хор та камерний оркестр Заслужена академічна капела України “Трембіта”.

Перед початком концерту з духовним словом до всіх присутніх у залі звернувся о. Олег Кобель, а ведуча урочистої академії Заслужена артистка України Ірина Швайківська згадала перед слухачами основні віхи життя слуги Божого митрополита Андрея. Прекрасний спів хористів капели під керівництвом п. Вероніки Шніцар, що лунав у перерві між розповідями про сторінки біографії митрополита, не залишив нікого байдужим в залі. Духовні твори українських композиторів були виконані на високо-художньому рівні. Глядачі оплесками вітали артистів, подарувавши наприкінці квіти.

Після концерту лунали слова подяки для парафіян, керівника фундації “Андрей” п. Михайла Перуна, самих артистів капели “Трембіта” з її солістами та диригентом. Особлива подяка за сприяння в організації академії була висловлена на адресу дирекції Агро-комплексу “Галичина-Захід”.

Після спільного многоліття, артисти зі Львова мали можливість переглянути експонати Народного музею визвольної боротьби, який знаходиться в приміщенні Народного Дому с. Кавське. Гості були приємно вражені тою працею, яку доклав директор музею п. Зеновій Кочмарський задля організації такого музею на Стрийщині.

 

За матеріалами http://paraskeva.org.ua/