Завершилося перебування копії Глинянської чудотворної ікони на Жидачівщині

благословення дітей16 травня 2015 року, в селі Пчани Жидачівського району, Божественною Літургією,  яку очолив парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Глиняни о. Андрій Лукачик у співслужінні з місцевим адміністратором парафії о. Василем Попиком, закінчилося  перебування копії Глинянської чудотворної ікони на теренах Жидачівщини.

У проповіді, темою якої було «Духовне життя християнина», о. Андрій розповів про ймовірні причини чому люди не ходять до церкви, що необхідно для того щоб відчути присутність Бога у своєму житті.

«Кожна людина на землі має важливе завдання – жити з Богом. Для того щоб відчути Бога треба насамперед заспокоїтись, прислухатись до себе, налаштуватися на Бога. Для того щоб щось набути треба працювати, прикласти зусилля. Бог дає нам іскру яка може розгорітися у вогонь, насінину яка може принести плід. Щодо кожного з нас Господь має свій план. Справжнє щастя тоді коли ми вміємо приймати цей Божий план навіть тоді коли інколи його не розуміємо або взагалі він нам не подобається, лише Бог знає що насправді краще для нас» – зазначив священик.

Після Літургії священослужителі освятили церковні речі придбані парафіянами, а також вручили переможцям парафіяльного конкурсу на найкращий малюнок на тему «Моя мама» символічні призи. Адміністратор парафії подякував парафіянам за спільну молитву, пригадав що кожна людина свого роду теж ікона яку намалював сам Господь Бог, проте через гріхи ми свою ікону замальовуємо різними зайвими фарбами і лише Сповідь та Святе Причастя відновлює в нас втрачений образ.

Копія Глинянської чудотворної ікони перебувала на парафії з 6 по 16 травня. Зранку і ввечері кожного дня служилися різні богослужіння, багато людей посповідалося і прийняли Святе Причастя. Після кожного богослужіння парафіяльний священик говорив проповідь на тематику безпосередньо пов’язану з Глинянською іконою. Особливу участь у молитвах взяла спільнота «Матері в молитві». Парафіяни змогли більше дізнатися про відпустове місце в Глинянах скласти пожертви на реставрацію храму Успіння Пресвятої Богородиці в якому і знаходиться чудотворна ікона.

Адміністратор парафії о. Василь Попик