Завершився табір «Добрий Пастир» для підлітків парафії Всіх Святих Українського Народу

DSC_1387З 30 червня по 5 липня 2015 року, в с. Гребенів Сколівського району проходив табір для підлітків парафії Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию, який, як і два попередні табори, був присвячений постаті Митрополита Андрея Шептицького та носив назву «Добрий Пастир». Духівником табору був парох парафії о. Іван Барабаш, організаторами – сестри Воплоченого Слова.

У таборі взяли участь 56 підлітків. Протягом 6-ти днів діти проводили весело та активно час: грали ігри, працювали в командах, готуючи представлення, вчилися плести чотки. А також щодня молилися вервицю та брали участь у Божественній Літургії.

Кожен день був присвячений певним періодам та аспектам життя і служіння Митрополита: дитинство і покликання, священство, меценатство, батьківство над цілим народом. Сучасниками Митрополита були відомі постаті України першої половини ХХ століття: Іван Франко, Михайло Грушевський та інші, з якими йому доводилося спілкуватися. Відпочиваючи неподалік від Тухлі, в якій відбулися події, описані Іваном Франком у творі «Захар Беркут», ми не змогли не піднятися на історичну гору. Особливим пережиттям для всіх стала Служба Божа на вершині гори Захар Беркут, яку відслужив о. Іван Барабаш.

Маємо надію, що після таборів особа Митрополита Андрея стане близькою для дитячих душ і вони з великою довірою звертатимуться до нього про заступництво у різних потребах. Той, хто за життя мав таке велике і відкрите до людських потреб серце, не може зараз у вічності не чути нас.

Організатори дякують Богові за всі отримані ласки протягом цього табору. Дякують також всім доброчинцям, які зробили табори фінансово доступними для родин парафії. Словами вдячності згадують матерів, які жертвували свою працю на кухні впродовж таборування.

Джерело: vsun.org.ua