«Зі світлом в серці помолись за Україну», – Стрітенська акція у Перемишлянах

svichkaПри храмах у Перемишлянах, що на Львівщині, триває акція «Зі світлом в серці помолись за Україну». Учасники акції – діти. Вони оздоблюють стрітенські свічки патріотичною символікою. Згодом ці вироби продаватимуть до свята, а за отримані кошти придбають амуніцію або ж медикаменти для учасників АТО, зокрема для військових з Перемишлянського району.

Мета цієї акції – залучити дітей, щоб вони відчували солідарність разом зі солдатами на передовій, і відчували свій внесок у перемогу. Загалом до акції долучається майже сто дітей. Вони повинні оздобити понад 5 тисяч свічок. Це не перша акція, яку проводять у перемишлянських храмах. Раніше вже на фронт відправляли й амуніцію й меддопомогу. Ця ж акція має ще й символічний аспект, адже стрітенську свічку палять в час негоди та біди.

«Стрітенська свічка для нашого народу є особливою – її запалюють завжди в небезпеці. Хочемо, щоб кожна людина, придбавши цю свічку, запалила її саме в наміренні воїна, який воює, щоб Господь Бог беріг його», – зазначив протопресвітер Перемишлянського деканату о. Ігор Барбуляк.

Свічки продаватимуть до свята, а 15 лютого, в день Стрітеня Господнього їх кожен зможе освятити у храмі.

Повідомив о. Олег Федишин

ДИВИТИСЬ ВІДЕОСЮЖЕТ